tkaniny, dzianiny, skup tkanin

  • 12 marca 2022 00:28
  • inne, śląskie
  • 2 518 wyświetleń
base_logo_transparent_background
000111-23
55-25
55-31
000111-21
6

Opis

Skupujemy tkanin i dzianin. Płacimy 2- 6 zł/kilogram.

Jesteśmy zainteresowani tkaninami odzieżowymi i tapicerskimi.   SKUP TKANIN Z LIKWIDACJI FIRM, HURTOWNI, SZWALNI, Z NADWYŻEK MAGAZYNOWYCH, SKUPUJEMY TKANINY POSEZONOWE, SŁABO ROTUJĄCE  i tzw końcówki kolekcji. Działamy w obszarze skupu tkanin od ponad 20 lat więc mamy duże doświadczenie i praktykę. Posiadamy kontakty z firmami logistycznymi dlatego organizacja całego przedsięwzięcia zajmuje nam do 3 dni.

Skupujemy tkaniny ubraniowe, np: bluzkowe, pościelowe, koszulowe, sukienkowe, kostiumowe, garniturowe, obrusowe. Tkaniny na odzież i dekoracyjne na zasłony, narzuty, nakrycia. Skup Tkanin – wszystko co ma  jakikolwiek związek z odzieżą i produkcją ubrań. Jeśli chodzi o gatunki to skupujemy tkaniny lniane, wiskozowe, poliestrowe, bawełniane,  wszelkie mieszanki, surówki. Skupujemy również dzianiny wiskozowe, poliestrowe, bawełniane. Bez względu na wzornictwo, kolorystykę itp. Względy logistyczne powodują ze zajmujemy się skupem dużych cało samochodowych ilości tkanin i dzianin. Dzianina.

Preferowane ilości powyżej 2 ton. DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, ewentualnie po uzgodnieniu zwracamy koszty dostawy towaru do naszego magazynu. Odbieramy tkaniny w/g pewnej metody którą 20 lat temu określiliśmy “jak leci”. To oznacza że w ustalonej cenie (od 2 do 6 zł za kilogram netto) ładujemy na samochód wszystko co Klient chce odsprzedać. Stosujemy też przedpłatę aby Klient mógł przygotować do załadunku wszystkie niepotrzebne stany tkanin i dzianin bez obawy odstąpienia od transakcji. Przedpłata w wysokości nawet 100%. Tkaniny podszewkowe skupujemy w cenie 1 zl/kg.  Klientom hurtowym  którzy chcieliby od nas kupić nadwyżki magazynowe polecamy odwiedzić stronę www.stoki-tkanin.pl ,   

Dodatkowe informacje na temat jak sprzedać nam swoje nadwyżki magazynowe znajdziecie Państwo na stronie  www.skup-tkanin.pl.

Jeśli macie Państwo tkaniny na zbyciu wystarczy wysłać kilka fotek widoku ogólnego tkanin na zbyciu:

whatsapp 721-11-00-11, email: skuptkanin@rhmix.pl

Udogodnienia

  • Termin realizacji do 3dni
  • Gotówka w dniu transakcji lub przedpłata do 100%
  • Nasz transport lub zwrot kosztów dostawy do naszego magazynu
  • Odbiór tkanin w/g metody "jak leci"
  • Załadunek ręczny lub paletowy
  • Odbiór wszystkich gatunków tkanin bez ograniczeń asortymentowych
Conectum Sezoneo
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Tu możesz zadać pytanie do sprzedającego.x