Pracownik Produkcji -Operator Wtryskarki

  • 12 grudnia 2021 09:30
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 513 wyświetleń
2,800

Skrót informacji

  • Typ pracy : Pełny etat
  • Branża : Produkcja
  • Wykształcenie : Inne

Opis

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Pracownik Produkcji – Operator Wtryskarki

Zakres obowiązków
odbieranie plastikowych detali z maszyny wtryskowej
ocena wizualna jakości produkowanych detali,
wykonywanie prostych prac produkcyjnych
dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Czego oczekujemy?
motywacji i chęci do pracy
gotowość do pracy w systemie zmianowym
sprawności manualnej
mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Co oferujemy?
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus miesięczna premia
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
jasne warunki współpracy
pracę od zaraz
możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Więcej informacji pod nr. telefonu 512-175-458

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., , z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod(małpa)gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. – Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. „Rozporządzenie RODO” w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji – nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Conectum Sezoneo
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Tu możesz zadać pytanie do sprzedającego.x