Analityk ds. Zarządzania Ryzykiem

  • 24 stycznia 2022 07:29
  • Łódź, łódzkie
  • 658 wyświetleń
WyróżnionePodświetlenie
praca_ryzyka
2,600

Skrót informacji

  • Typ pracy : Pełny etat
  • Branża : Banki i uslugi finansowe
  • Funkcja / Rola : Analityk ds. Zarządzania Ryzykiem
  • Wykształcenie : Finanse

Opis

Łódzki Bank Spółdzielczy szuka pracownika na stanowisko: Analityk ds. Zarządzania Ryzykiem

Miejsce pracy: Łódź

Pracownik będzie odpowiedzialny za: *weryfikację limitów i analizę danych dotyczących zarządzania ryzykiem bankowym, *sporządzanie cyklicznych analiz ryzyka, *przygotowanie zestawień, raportów dla potrzeb Zarządu, *weryfikację wewnętrznych procedur w zakresie zarządzania ryzykiem.

Od Kandydatów oczekujemy: *wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, *wiedzy z zakresu ekonomii, finansów, *dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), *umiejętności analizy i prezentacji danych oraz formułowania wniosków, *dobrej organizacji pracy, dokładności, odpowiedzialności, *znajomość specyfiki bankowości spółdzielczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: *wprowadzenie merytoryczne w problematykę zarządzania ryzykiem w banku, *pracę w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę, *ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole, *możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: bank@bsrz.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać: “CV ryzyka”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ŁÓDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY z siedzibą w Łodzi (90-502), przy ul. Żeromskiego 68, zarejestrowanym  w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców nr 0000123953, posiadający nadany numer REGON 000503474,  NIP 7240005236.

W ŁÓDZKIM BANKU SPÓŁDZIELCZYM  został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@bsrz.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych
z przetwarzaniem danych.

Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ŁÓDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie
z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Conectum Sezoneo
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Tu możesz zadać pytanie do sprzedającego.x