Akcja Diip.pl i Conectum Finanse

Rok 2021 bez przedpłat
za kredyty i pożyczki.
Akcja Diip.pl
z Conectum Finanse

Szukasz finansowania?
Kredyt? Pożyczka?
Nie dokonuj przedpłat przed uzyskaniem środków!

Co raz częściej słyszymy i czytamy o naciąganiu nieświadomych klientów na przedpłaty, polisy ubezpieczeniowe czy inne podobne koszty przed uzyskaniem finansowania.

Diip.pl jako portal opiniotwórczy wychodzi z akcją “pożyczka bez przedpłat”. Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy przed uzyskaniem finansowania. Nie uzyskasz ani pożyczki a jedynie stracisz pieniądze.

Często zdarza się, że na różnych grupach na Facebook’u czy pod ogłoszeniami na portalach ogłoszeń, odpowiadają osoby, które oferują pożyczki bez żadnych zabezpieczeń, w mniejszych czy większych kwotach – jednak warunkiem ich udzielenia jest wcześniejsza wpłata, nazywana np. polisą ubezpieczeniową lub podobnie.

Odpowiedzi te są często pisane łamaną polszczyzną, przez Google Translator, konta są niewiarygodne, maile pochodzą od osób z zagranicy. Ostrzegamy – nie dokonuj żadnych wpłat takim osobom.

Umowy, które wysyłają te osoby są nieprawdziwe, często niezgodne z prawem, a nawet tłumaczone w translatorze.

Dlaczego nie korzystać z takich usług i nie dokonywać przedpłat?

Bo nigdy nie uzyskasz pożyczki, a oferty to zwykłe oszustwa i wyłudzenie pieniędzy. Zostaniesz bez pieniędzy i bez pożyczki, na Facebooku najczęściej będziesz zablokowany a pieniędzy nie odzyskasz.

Co zatem zrobić jeśli koniecznie chcesz uzyskać finansowanie?

Korzystaj jedynie z zaufanych firm, inwestorów czy funduszy. Jak znaleźć odpowiedni fundusz? Na Diip.pl posiadamy jedynie zweryfikowane firmy. Na rynku obecnie produkt pożyczkowy bez weryfikacji baz dłużników praktycznie nie istnieje. Zatem wyszukiwanie na siłę pożyczek i dokonywanie przedpłat, to strata pieniędzy i brak perspektyw na uzyskanie kredytu czy pożyczki. Musisz pogodzić się z tym, że takiej pożyczki nie dostaniesz.

Co mogę zrobić, żeby wyjść z długów bez kolejnej pożyczki?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest szukanie dodatkowych środków finansowych w swoim raporcie BIK! Co to oznacza? Zgodnie z wyrokiem TSUE masz możliwość odzyskania pieniędzy za wcześniej spłacone kredyty i pożyczki, za pożyczki i kredyty konsolidowane. Jak uzyskać dodatkowe środki? Na rynku pojawiło się wiele firm, które odkupują tzw. zwroty prowizji, oczywiście pobierając przy tym wynagrodzenie dla siebie. Często niemałe.

Możesz oczywiście próbować odzyskać prowizję. Poniżej ważne dokumenty:

Istnieją jednak podmioty, które dokonają zwrotu prowizji w całości dla Ciebie, bez wynagrodzenia za uzyskanie finansowania. Jednym z nich jest Conectum Finanse. To najpopularniejsza firma oddłużeniowa w Polsce.

Jak działa oddłużanie?

Oddłużanie, to proces polegający na redukcji lub CAŁKOWITYM UMORZENIU DŁUGÓW. Czy warto zainwestować w taki proces? Oczywiście. Bez ryzyka utraty pieniędzy możesz uzyskać nawet całkowite oddłużenie, dodatkowe środki z Twojego BIKu. Conectum dla swoich klientów przygotowuje dokumenty na darmowy zwrot prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę lub konsolidację kredytu/pożyczki. Otrzymujesz 100% zwrotu prowizji. Inne firmy pobierają nawet 50% wynagrodzenia. W Conectum dostajesz całość na Twoje konto. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Podsumowanie.

Czy warto zamienić poszukiwanie pożyczki, dokonywanie przedpłat przed uzyskaniem finansowania na prosty, przejrzysty proces oddłużania, dzięki któremu:
1. wyjdziesz na finansową prostą
2. zmniejszysz obciążenie Twojego budżetu
3. uzyskasz dodatkowe środki
4. odzyskasz spokojny sen
5. zakończysz ten trudny okres w życiu

Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta i oczywista.

Jak skontaktować się z Conectum?

  1. Napisz na pomoc@conectum.pl
  2. Zadzwoń pod numer: 731 306 481
  3. Odwiedź stronę internetową: www.conectum.pl

O autorze

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
3 miesięcy temu

Coż człowiek w potrzebie robi rozne glupie rzeczy. Ja raz sie nabrala juz tego bledu nie popelnie.

Karolina
Karolina
3 miesięcy temu

Taka jest prawda. Czytam na grupach na fb jak osoby, które ledwie mówią po polsku wysyłają wiadomości czy piszą posty o tym, że udzielą pożyczki, wystarczy wpłacić 1000 zł i podpisać umowę pisaną “po chińsku”. Ale niestety dużo osób nadal w to wierzy i płaci. Świetna akcja! Może zadziała.

◦Diip.pl - Portal pożyczek prywatnych, pod zastaw nieruchomości, upadłość konsumencka, oddłużanie, kredyty na spłatę chwilówek, konsolidacja chwilówek
◦Ocena: 4.9/5 z 91432 Opinii naszych Klientów w sprawie konsolidacji chwilówek, upadłości konsumenckiej, oddłużania


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):


Diip.pl to portal ogłoszeń, na którym można zamieszczać ogłoszenia pożyczkowe, kredyty na spłatę chwilówek, upadłość konsumencką, pożyczki pod zastaw nieruchomości, czyszczenie BIK. Nasz portal automatycznie, szybko i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces dodawania ogłoszeń.

Aby w sposób szybki i w pełni zautomatyzowany dodać ogłoszenie na portalu Diip.pl, należy przejść do przycisku +Dodaj w prawym górnym rogu strony www, następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić jedynie pola oznaczone *, jednak im więcej informacji, tym większa szansa na kontakt inwestorów i firm. Kliknij i dodaj ogłoszenie teraz

Żeby uzyskać największą ilość odpowiedzi inwestora/firmy/instytucji/banku lub firmy pożyczkowej należy możliwie najdokładniej opisać swoje ogłoszenie, np.: "Szukam kredytu na spłatę chwilówek w kwocie 50 tys. zł na 120 miesięcy. Posiada umowę o pracę, dochód około 3000 zł. Nie mam zaległości ani komornika, płacę wszystko na bieżąco. Szukam najlepszej oferty, bez przedpłat, poręczycieli i polis ubezpieczeniowych." Możesz podać do kontaktu numer telefonu oraz adres e-mail. Po dodaniu ogłoszenia w ciągu od 15 minut do 48 godzin ogłoszenie zostanie zatwierdzone, o czym zostaniesz poinformowany na e-mail. Możesz promować Twoje ogłoszenie zupełnie tak jak na innych portalach ogłoszeń. Promuj ogłoszenie: tutaj

Nie ma konieczności promowania ogłoszenia - dodanie 2. ogłoszeń jest bezpłatne.

Posiadasz firmę lub chcesz pozyskiwać kontakty do ogłoszenia typu: "oferuję"? W każdej chwili może dodać Twoją firmę lub ogłoszenie do panelu firm portalu Diip.pl

Aby to zrobić przejdź do dolnego menu i kliknij w pozycję "Dodaj firmę" lub przejdź tutaj

Oczywiście. Przewidzieliśmy rozwiązanie dla inwestorów/firm/instytucji, które dysponują środkami na finansowanie osób fizycznych i firm. Mamy również rozwiązania reklamowe dla prawników. Aby skorzystać z opcji reklamy dla inwestorów i prawników należy przejść do zakładki Reklama w dolnym menu lub kliknąć tutaj

Wszystko uzależnione jest od tego jakiej pomocy nasz klient potrzebuje. Posiadamy kilka rozwiązań: kredyty, pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK, upadłość konsumencką, pomoc prawną na drodze do oddłużania, a wszystko uzależnione jest od sytuacji klienta. Przeciętnie cała procedura przebiega szybko i podzielona jest na etapy:

  • 1-2 dni zebranie dokumentów przez klienta i natychmiastowy dobór rozwiązania,
  • 1-2 dni złożenie prawidłowego i wzorowego wniosku o konsolidację, upadłość czy oddłużanie - tym zajmują się nasi specjaliści.

Są to jednak orientacyjne przedziały czasowe. Najważniejsze, żeby klient cały czas utrzymywał z nami kontakt, co przyspieszy nasze działanie.

Pełna konsolidacja wszystkich zadłużeń daje możliwość spłaty jednej niskiej raty, bez obaw o nadwyrężenie budżetu gospodarstwa domowego. Dodatkowo wzorowo poprowadzony proces konsolidacji daje wyłącznie naszym klientom możliwość odzyskania 100% nadpłaconej prowizji. Wszelkie dokumenty w zakresie zwrotu prowizji przygotowujemy dla klienta za darmo. Oprócz tego klient może zawsze liczyć na pomoc prawną. Każda firma, pośrednik kredytowy, prawnik czy instytucja lub inwestor są przez nas szczegółowo weryfikowane, co zapewnia bezpieczne procesowanie w każdej sytuacji.

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę wybierając jedno z trzech rozwiązań. Posiadasz majątek? Upadłość konsumencka osób fizycznych wiąże się ze spieniężeniem majątku, oddłużanie i konsolidacja nie. Jeśli majątku nie posiadasz, masz długi powyżej 100 tys. zł, komornika, kilkanaście chwilówek i kredytów - zarówno oddłużanie jak i upadłość konsumencka może być rozwiązaniem dla Ciebie. Warto wiedzieć, że przy ogłoszeniu upadłości spieniężenie np. mieszkania, nie oznacza to jednak, że zostaniesz bez dachu nad głową – z sumy uzyskanej ze sprzedaży nieruchomości możesz otrzymać kwotę, która pozwoli Ci wynająć mieszkanie w tej samej lub sąsiedniej miejscowości na okres od 12 do 24 miesięcy.

Oddłużanie i konsolidacja chwilówek są procesami stosunkowo krótkimi, upadłość wiąże się z kilkumiesięcznych oczekiwaniem na postanowienie sądu. Ważne: wysokość miesięcznych spłat w każdym z trzech rozwiązań zostanie dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Jednocześnie sąd określi, jaka część Twoich zobowiązań zostanie umorzona, gdy wywiążesz się z nałożonego obowiązku. Nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować, ale wiesz, że masz mało czasu na wyjście z długów? Wypełnij powyższy formularz, nie musisz zaznaczać, które rozwiązanie preferujesz, albo zaznaczyć wszystkie 3. Doradzimy podczas rozmowy telefonicznej. Pomożemy Ci w każdej sytuacji.


2
0
Zależy nam na Twojej opinii. Skomentuj.x
()
x