Oddłużanie czy kredyt?

Oddłużanie: Jak Otrzymać 15% Zniżki na Oddłużanie? Skuteczna Pomoc w Oddłużaniu.

Co to jest Oddłużanie? Co trzeba zrobić i jak postępować, aby wyjść ze sprali długów? Takie pytania zadają nam setki osób miesięcznie, będą w trudnej sytuacji finansowej. Jak działa pomoc zadłużonym i czy jest to takie proste? Podstawa to wybór odpowiednich metod działania. Skuteczna pomoc w oddłużaniu wymaga jednak podjęcia kilku kroków na drodze do pełnego wyjścia z długów. Sprawdź poniżej co możesz zrobić w swojej sytuacji. Wypełnij wniosek i uzyskaj nawet 15% zniżki w oddłużaniu.

Szybkie Wyjście z Długów. Jak Wyjść z Długów Bez Pieniędzy?

Czym jest oddłużanie? Jak pozbyć się zaległości w kredytach i chwilówkach. Sprawdź co daje oddłużanie z pomocą Conectum. Kancelaria świadczy usługi dla firm i osób fizycznych: kredyt oddłużeniowy, konsolidacja chwilówek. Jak nie dać się nabrać na przedpłaty? O tym napiszemy kontynuując akcję “Rok 2022 rokiem bez długów”. Wyjdź z zadłużenia, dzięki profesjonalnej pomocy zadłużonym! Wygodny kontakt: +48 731 306 481.

Jak to działa?

Oddłużanie: to nic innego jak próba polubownego lub sądowego wyjścia z długów lub redukcja bieżących zadłużeń do minimalnego poziomu. Z oddłużania korzystają najczęściej osoby, które zakopały się w pożyczkach pozabankowych, ale również kredytach bankowych. Każdy może skorzystać z oddłużania, nie każdy z kredytu oddłużeniowego.

Definicja. Kredyt oddłużeniowy i jak szybko wyjść z długów?

Kredyt oddłużeniowy, to rodzaj zobowiązania bankowego, dzięki któremu staramy się spłacić wszystkie męczące nas pożyczki czy kredyty. Jak wyjść z długów dzięki takiemu rozwiązaniu i czy kolejny kredyt to metoda na wyjście z długów?

 • Nie, jeśli wymaga się od ciebie dokonania przedpłaty.
 • Nie, jeśli nie spłacisz wszystkich zobowiązań.
 • Nie, jeśli pośrednik kredytowy zaoferuję ci kartę kredytową zamiast konsolidacji
 • Nie, jeśli pośrednik wymaga zafałszowania rzeczywistej sytuacji (nieprawdziwe informacje o stanie cywilnym, dochodzie, itp.)

Oddłużanie czy kolejny kredyt?

 • Masz zaległości w bieżących spłatach?
 • Nie masz dochodu?
 • Ktoś wymaga od ciebie przedpłaty przed uzyskaniem finansowania?
 • Masz zły BIK?

Nie otrzymasz kredytu. Co mam dalej robić? Nie dokonuj przedpłat, bo nie uzyskasz finansowania. Środki, które masz przeznaczyć na przedpłatę – przeznacz na oddłużanie. Chcesz wyjść z długów? Zacznij od oddłużania.

Pomoc oddłużeniowa. Historia p. Ewy z Warszawy

Pani Ewa zgłosiła się do nas z pytaniem czy uda się uzyskać dla niej kredyt. Próbowała w wielu miejscach i u kilku popularnych pośredników. Niestety bezskutecznie. Została jednak z dodatkowym bagażem zbędnych zapytań w BIK, które naturalnie obniżyły jej i tak wątłą już punktację.

Co dalej wymyśliła Pani Ewa?

Zaczęła szukać pożyczek na portalach społecznościowych. Otrzymała nawet umowę. Dokonała pierwszej przedpłaty w kwocie 1000 zł. Została zablokowana na profilu społeczności. Nasza bohaterka jednak nie podjęła próby oddłużania. Szukała dalej. Kolejna pożyczka, kolejna przedpłata.

Łącznie na przedpłaty Pani Ewa wydała 2500 zł. Jak łatwo się domyślić. Nie ma ani kredytu ani nie odzyskała pieniędzy.

Pani Ewa zgłosiła się do nas. Wyznaczyliśmy cel. Pozbycie się zadłużenia. Na chwilę obecną p. Ewa uzyskała ponad 5300 zł z pierwszej zwróconej prowizji. Wyszła na plus, redukuje zadłużenie.

Czy jest zadowolona? Nie do końca. Straciła pieniądze, a mogła wcześniej skorzystać z oddłużania.

Ważne nie daj robić sobie zapytań przez nierzetelnych pośredników.

Skorzystaj z naszej pomocy przed każdym pośrednikiem kredytowym.

Podsumowanie

Nie daj się nabrać na kolejne pożyczki czy kredyty po dokonaniu przedpłat. Jeśli masz zaległości, słaby BIK, nie masz dochodu – nie otrzymasz takiej pożyczki. Trzymaj się z daleka od osób, które obiecują taką pożyczkę. Skorzystaj z oddłużania – a gdy nie masz pewności co zrobić, napisz lub zadzwoń. Bez zobowiązań.

Partnerem merytorycznym akcji jest Conectum Finanse.

Wypełnij prosty wniosek na oddluzanie i zyskaj nawet 15% zniżki:

  konsolidacjaupadłość konsumenckaoddłużanie


  FAQ: 15% zniżki na oddłużanie Conectum

  Jak uzyskać 15% zniżki na oddłużanie Conectum?

  Proces oddłużania ma na celu jedno, ale za to konkretne działanie – redukcję, zminimalizowanie, a nawet umorzenie długu. Na ostateczny efekt ma wpływ wiele czynników pośrednich. Już od tego, w jaki sposób skonstruowany jest wniosek o oddłużenie zależą dalsze losy postępowania. Dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie się do procesu. Nasz Zespół Ekspertów wyjaśni, doradzi i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces oddłużania.

  Oddłużanie chwilówek i kredytów – definicja

  Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce i powołując się na stosowne akty prawne, oddłużanie może nastąpić przez osobę fizyczną lub firmę posiadającą długi w bankach i instytucjach pozabankowych. Co to oznacza w praktyce i jakie warunki musi spełnić dana osoba? Dłużnik, aby mógł ubiegać się o wyjście z długów w procesie oddłużania, musi być osobą fizyczną lub prowadzić firmę (JDG, spółkę). Aby zapoczątkować oddłużanie, wystarczy, że dłużnik posiada jednego

  Oddłużanie – jak działa proces sądowy?

  Podstawą działania w oddłużaniu na drodze sądowej, a później także i etap sądowy jest wniosek o upadłość konsumencką. Istnieje konkretny wzór wniosku, a wypełnienie niezgodne z jego wymaganiami skutkuje wezwaniem dłużnika, w celu poprawienia braków formalnych wniosku. Dlatego korzystnym jest, aby wniosek został sporządzony przez zajmującą się tym, doświadczonego prawnika, by ogłoszenie upadłości konsumenckiej nastąpiło skutecznie i jak najszybciej. Do wypełniania samego wniosku należy przystąpić z pełną starannością. Współpraca z naszym zespołem daje Ci pewność, że Twój wniosek zostanie przygotowany prawidłowo, z należytą starannością. Chciałbyś przygotować i zgłosić wniosek o upadłość konsumencką – Skontaktuj się z nami.  Oddłużanie, kredyt oddłużeniowy: Conectum.pl

  O autorze

  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  3 komentarzy
  Oldest
  Newest Most Voted
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie komentarze
  Rafał
  Rafał
  8 miesięcy temu
  Odpowiedz  Diip.pl

  Szukam pomocy w oddłużaniu. Mam ponad 100 tys długów. Zaufałem firmie z wielkopolski i straciłem pieniądze i niestety musiałem sprzedać nieruchomości zeby pozbyc sie długów. ale zostało jeszcze ponad 100 tysięcy i komornik. Czy moge liczć na jak3s pomoc?

  Michal
  Michal
  8 miesięcy temu
  Odpowiedz  Rafał

  Mam problem z długami. Chce zgłosić upadlosc. Proszę o kontakt.  Najczęściej zadawane pytania (FAQ):


   Jak działa Diip.pl?

  Diip.pl to portal ogłoszeń, na którym można zamieszczać ogłoszenia pożyczkowe, kredyty na spłatę chwilówek, upadłość konsumencką, pożyczki pod zastaw nieruchomości, czyszczenie BIK. Nasz portal automatycznie, szybko i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces dodawania ogłoszeń.

  Jak szybko dodać ogłoszenie na portalu Diip.pl?

  Aby w sposób szybki i w pełni zautomatyzowany dodać ogłoszenie na portalu Diip.pl, należy przejść do przycisku +Dodaj w prawym górnym rogu strony www, następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić jedynie pola oznaczone *, jednak im więcej informacji, tym większa szansa na kontakt inwestorów i firm. Kliknij i dodaj ogłoszenie teraz

   Jak osiągnąć największą liczbę odpowiedzi na ogłoszenie?

  Żeby uzyskać największą ilość odpowiedzi inwestora/firmy/instytucji/banku lub firmy pożyczkowej należy możliwie najdokładniej opisać swoje ogłoszenie, np.: "Szukam kredytu na spłatę chwilówek w kwocie 50 tys. zł na 120 miesięcy. Posiada umowę o pracę, dochód około 3000 zł. Nie mam zaległości ani komornika, płacę wszystko na bieżąco. Szukam najlepszej oferty, bez przedpłat, poręczycieli i polis ubezpieczeniowych." Możesz podać do kontaktu numer telefonu oraz adres e-mail. Po dodaniu ogłoszenia w ciągu od 15 minut do 48 godzin ogłoszenie zostanie zatwierdzone, o czym zostaniesz poinformowany na e-mail. Możesz promować Twoje ogłoszenie zupełnie tak jak na innych portalach ogłoszeń. Promuj ogłoszenie: tutaj

   Czy promowanie ogłoszenia jest obowiązkowe?

  Nie ma konieczności promowania ogłoszenia - dodanie 2. ogłoszeń jest bezpłatne.

  Jak dodać profil firmowy na portalu Diip.pl?

  Posiadasz firmę lub chcesz pozyskiwać kontakty do ogłoszenia typu: "oferuję"? W każdej chwili może dodać Twoją firmę lub ogłoszenie do panelu firm portalu Diip.pl
  Aby to zrobić przejdź do dolnego menu i kliknij w pozycję "Dodaj firmę" lub przejdź tutaj

  Czy na portalu mogą reklamować się inwestorzy/firmy/instytucje kredytowo-pożyczkowe?

  Oczywiście. Przewidzieliśmy rozwiązanie dla inwestorów/firm/instytucji, które dysponują środkami na finansowanie osób fizycznych i firm. Mamy również rozwiązania reklamowe dla prawników. Aby skorzystać z opcji reklamy dla inwestorów i prawników należy przejść do zakładki Reklama w dolnym menu lub kliknąć tutaj

  Jakie rozwiązania dla klientów przewiduje Diip.pl?

  Wszystko uzależnione jest od tego jakiej pomocy nasz klient potrzebuje. Posiadamy kilka rozwiązań: kredyty, pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK, upadłość konsumencką, pomoc prawną na drodze do oddłużania, a wszystko uzależnione jest od sytuacji klienta. Przeciętnie cała procedura przebiega szybko i podzielona jest na etapy:
  1-2 dni zebranie dokumentów przez klienta i natychmiastowy dobór rozwiązania,
  1-2 dni złożenie prawidłowego i wzorowego wniosku o konsolidację, upadłość czy oddłużanie - tym zajmują się nasi specjaliści.
  Są to jednak orientacyjne przedziały czasowe. Najważniejsze, żeby klient cały czas utrzymywał z nami kontakt, co przyspieszy nasze działanie.

  Jakie są korzyści ze współpracy z portalem Diip.pl?

  Pełna konsolidacja wszystkich zadłużeń daje możliwość spłaty jednej niskiej raty, bez obaw o nadwyrężenie budżetu gospodarstwa domowego. Dodatkowo wzorowo poprowadzony proces konsolidacji daje wyłącznie naszym klientom możliwość odzyskania 100% nadpłaconej prowizji. Wszelkie dokumenty w zakresie zwrotu prowizji przygotowujemy dla klienta za darmo. Oprócz tego klient może zawsze liczyć na pomoc prawną. Każda firma, pośrednik kredytowy, prawnik czy instytucja lub inwestor są przez nas szczegółowo weryfikowane, co zapewnia bezpieczne procesowanie w każdej sytuacji.

   Jak więc wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie?

  Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę wybierając jedno z trzech rozwiązań. Posiadasz majątek? Upadłość konsumencka osób fizycznych wiąże się ze spieniężeniem majątku, oddłużanie i konsolidacja nie. Jeśli majątku nie posiadasz, masz długi powyżej 100 tys. zł, komornika, kilkanaście chwilówek i kredytów - zarówno oddłużanie jak i upadłość konsumencka może być rozwiązaniem dla Ciebie. Warto wiedzieć, że przy ogłoszeniu upadłości spieniężenie np. mieszkania, nie oznacza to jednak, że zostaniesz bez dachu nad głową – z sumy uzyskanej ze sprzedaży nieruchomości możesz otrzymać kwotę, która pozwoli Ci wynająć mieszkanie w tej samej lub sąsiedniej miejscowości na okres od 12 do 24 miesięcy.
  Oddłużanie i konsolidacja chwilówek są procesami stosunkowo krótkimi, upadłość wiąże się z kilkumiesięcznych oczekiwaniem na postanowienie sądu. Ważne: wysokość miesięcznych spłat w każdym z trzech rozwiązań zostanie dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Jednocześnie sąd określi, jaka część Twoich zobowiązań zostanie umorzona, gdy wywiążesz się z nałożonego obowiązku. Nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować, ale wiesz, że masz mało czasu na wyjście z długów? Wypełnij powyższy formularz, nie musisz zaznaczać, które rozwiązanie preferujesz, albo zaznaczyć wszystkie 3. Doradzimy podczas rozmowy telefonicznej. Pomożemy Ci w każdej sytuacji.


  Jak działa oddłużanie, konsolidacja i upadłość konsumencka?
  3
  0
  Jesteś zainteresowany? Skomentuj teraz!x
  ()
  x