Filtruje 1-18 z 33 wyników

Conectum Finanse Opinie Oddłużanie Kredyty
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
kredyty bankowe

Odbierz pieniądze już dziś!

 • 2 miesiące ago
 • inne, opolskie

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie. Napisz do nas a otrzymasz ofertę skrojoną na Twoje potrzeby.

ogłoszenia pożyczkowe
212 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Kredyt / pożyczka powyżej 10 tys. zł

Jestem zainteresowany pożyczką 35.000zł

 • 2 miesiące ago
 • inne, opolskie

Dzień dobry, Mógłby ktoś pożyczyć 35.000 złotych do kwietnia 2021r.?

ogłoszenia pożyczkowe
273 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Pożyczki bez BIK

Poszukuje pożyczki na umowę C-P bez przedpłat

 • 4 miesiące ago
 • inne, opolskie

Poszukuję pożyczki prywatnej 15 000 zł. Bez przedpłat itp. Stały dochód. Na umowę C-P , bez hipoteki. PILNE

ogłoszenia pożyczkowe
837 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pod zastaw domu zaciągnę pożyczkę 230 tys zł

 • 4 miesiące ago
 • inne, opolskie

Zwracam się z prośba o udzielenie pożyczki pozabankowej, bo w banku zalegam ze spłatą. Potrzebuję 230 tys zł na 4 lata.

ogłoszenia pożyczkowe
758 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Pożyczki bez BIK

Potrzebuję pożyczki 10 000

 • 5 miesięcy ago
 • inne, opolskie

Potrzebuję pożyczki 10 tys.  na już najlepiej na okres 6-12 mcy. W biku znak zapytania, oraz jeden wpis na 600 zl. Jest ktoś w stanie…

ogłoszenia pożyczkowe
839 Wyświetleń
1
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Pożyczki bez BIK

Potrzebuję pożyczki 5 tyś zł

 • 5 miesięcy ago
 • inne, opolskie

Szukam pożyczki prywatnej 5 tys. Mogę spłacać pożyczkę w ratach po 1000zł, co miesiąc. Na umowę. Więcej info udzielę w wiadomości.

ogłoszenia pożyczkowe
814 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Pożyczki pod zastaw auta

Pożyczka pod zastaw 17 tys. zł

 • 5 miesięcy ago
 • inne, opolskie

Szukam pożyczki pod zastaw auta osobowego. Kwota 17 tys. zł.

ogłoszenia pożyczkowe
667 Wyświetleń
Przez telefon
Diip.pl ogłoszenia kredyty i pożyczki
Usługi finansowe

pożyczka 3 tys.

 • 5 miesięcy ago
 • inne, opolskie

Szukam pożyczki na niewielką kwotę 3 tys. zł. Gwarantuję spłatę w systemie ratalnym w ciągu sześciu miesięcy.

szukam
600 Wyświetleń
Przez telefon
◦Diip.pl - Portal pożyczek prywatnych, pod zastaw nieruchomości, upadłość konsumencka, oddłużanie, kredyty na spłatę chwilówek, konsolidacja chwilówek
◦Ocena: 4.9/5 z 91432 Opinii naszych Klientów w sprawie konsolidacji chwilówek, upadłości konsumenckiej, oddłużania


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):


Diip.pl to portal ogłoszeń, na którym można zamieszczać ogłoszenia pożyczkowe, kredyty na spłatę chwilówek, upadłość konsumencką, pożyczki pod zastaw nieruchomości, czyszczenie BIK. Nasz portal automatycznie, szybko i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces dodawania ogłoszeń.

Aby w sposób szybki i w pełni zautomatyzowany dodać ogłoszenie na portalu Diip.pl, należy przejść do przycisku +Dodaj w prawym górnym rogu strony www, następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić jedynie pola oznaczone *, jednak im więcej informacji, tym większa szansa na kontakt inwestorów i firm. Kliknij i dodaj ogłoszenie teraz

Żeby uzyskać największą ilość odpowiedzi inwestora/firmy/instytucji/banku lub firmy pożyczkowej należy możliwie najdokładniej opisać swoje ogłoszenie, np.: "Szukam kredytu na spłatę chwilówek w kwocie 50 tys. zł na 120 miesięcy. Posiada umowę o pracę, dochód około 3000 zł. Nie mam zaległości ani komornika, płacę wszystko na bieżąco. Szukam najlepszej oferty, bez przedpłat, poręczycieli i polis ubezpieczeniowych." Możesz podać do kontaktu numer telefonu oraz adres e-mail. Po dodaniu ogłoszenia w ciągu od 15 minut do 48 godzin ogłoszenie zostanie zatwierdzone, o czym zostaniesz poinformowany na e-mail. Możesz promować Twoje ogłoszenie zupełnie tak jak na innych portalach ogłoszeń. Promuj ogłoszenie: tutaj

Nie ma konieczności promowania ogłoszenia - dodanie 2. ogłoszeń jest bezpłatne.

Posiadasz firmę lub chcesz pozyskiwać kontakty do ogłoszenia typu: "oferuję"? W każdej chwili może dodać Twoją firmę lub ogłoszenie do panelu firm portalu Diip.pl

Aby to zrobić przejdź do dolnego menu i kliknij w pozycję "Dodaj firmę" lub przejdź tutaj

Oczywiście. Przewidzieliśmy rozwiązanie dla inwestorów/firm/instytucji, które dysponują środkami na finansowanie osób fizycznych i firm. Mamy również rozwiązania reklamowe dla prawników. Aby skorzystać z opcji reklamy dla inwestorów i prawników należy przejść do zakładki Reklama w dolnym menu lub kliknąć tutaj

Wszystko uzależnione jest od tego jakiej pomocy nasz klient potrzebuje. Posiadamy kilka rozwiązań: kredyty, pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK, upadłość konsumencką, pomoc prawną na drodze do oddłużania, a wszystko uzależnione jest od sytuacji klienta. Przeciętnie cała procedura przebiega szybko i podzielona jest na etapy:

 • 1-2 dni zebranie dokumentów przez klienta i natychmiastowy dobór rozwiązania,
 • 1-2 dni złożenie prawidłowego i wzorowego wniosku o konsolidację, upadłość czy oddłużanie - tym zajmują się nasi specjaliści.

Są to jednak orientacyjne przedziały czasowe. Najważniejsze, żeby klient cały czas utrzymywał z nami kontakt, co przyspieszy nasze działanie.

Pełna konsolidacja wszystkich zadłużeń daje możliwość spłaty jednej niskiej raty, bez obaw o nadwyrężenie budżetu gospodarstwa domowego. Dodatkowo wzorowo poprowadzony proces konsolidacji daje wyłącznie naszym klientom możliwość odzyskania 100% nadpłaconej prowizji. Wszelkie dokumenty w zakresie zwrotu prowizji przygotowujemy dla klienta za darmo. Oprócz tego klient może zawsze liczyć na pomoc prawną. Każda firma, pośrednik kredytowy, prawnik czy instytucja lub inwestor są przez nas szczegółowo weryfikowane, co zapewnia bezpieczne procesowanie w każdej sytuacji.

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę wybierając jedno z trzech rozwiązań. Posiadasz majątek? Upadłość konsumencka osób fizycznych wiąże się ze spieniężeniem majątku, oddłużanie i konsolidacja nie. Jeśli majątku nie posiadasz, masz długi powyżej 100 tys. zł, komornika, kilkanaście chwilówek i kredytów - zarówno oddłużanie jak i upadłość konsumencka może być rozwiązaniem dla Ciebie. Warto wiedzieć, że przy ogłoszeniu upadłości spieniężenie np. mieszkania, nie oznacza to jednak, że zostaniesz bez dachu nad głową – z sumy uzyskanej ze sprzedaży nieruchomości możesz otrzymać kwotę, która pozwoli Ci wynająć mieszkanie w tej samej lub sąsiedniej miejscowości na okres od 12 do 24 miesięcy.

Oddłużanie i konsolidacja chwilówek są procesami stosunkowo krótkimi, upadłość wiąże się z kilkumiesięcznych oczekiwaniem na postanowienie sądu. Ważne: wysokość miesięcznych spłat w każdym z trzech rozwiązań zostanie dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Jednocześnie sąd określi, jaka część Twoich zobowiązań zostanie umorzona, gdy wywiążesz się z nałożonego obowiązku. Nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować, ale wiesz, że masz mało czasu na wyjście z długów? Wypełnij powyższy formularz, nie musisz zaznaczać, które rozwiązanie preferujesz, albo zaznaczyć wszystkie 3. Doradzimy podczas rozmowy telefonicznej. Pomożemy Ci w każdej sytuacji.