Często zadawane pytania

O co pytają nasi użytkownicy. Najczęściej zadawane pytania na Diip.pl. Jeśli masz pytania, przejdź do zakładki kontakt. Sprzedawaj, kupuj, wymieniaj i wynajmuj jednym kliknięciem. 

Jak kupić produkt?

Wyświetlane na tablicy produktu oferty są dodawane przez realnych użytkowników, z którymi można kontaktować się za pomocą podanego przez nich kanału: telefonicznie, e-mail lub przez chat.  Jeśli chce zakupić produkt możesz kontaktować się bezpośrednio z oferentem produktu lub usługi.

Jak uzyskać pomoc w sprawie danego produktu, usługi?

Aby uzyskać pomoc w sprawie danego produktu lub usługi należy skontaktować się z oferentem usługi. Jeśli będziesz miał problem, żeby to zrobić, skontaktujemy się z nim w Twoim imieniu.

Jak szybko sprzedać produkt?

Portal Diip.pl oferuje swoim użytkownikom kilka opcji szybkiego dotarcia do kupującego i łączy w wygodny sposób kupujących ze sprzedającymi. Żeby szybko sprzedać produkt możesz po prostu go promować z poziomu Twojego konta.

Jak uzyskać promowanie danego produktu?

Aby promować Twój produkt lub usługę, przechodzisz do zakładki moje konto, następnie ogłoszenia. Przy każdym ogłoszeniu masz możliwość je wypromować. Wybierasz opcję promowania, dokonujesz płatności i natychmiast cieszysz się większą liczbą wyświetleń.

Jakie wsparcie dla sklepów oferuje Diip.pl?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś dodać Twoje usługi lub produkty do Diip.pl należy skorzystać z 4 dostępnych planów dla sklepów. Od planu free (bezpłatny) do planu biznes.

Jak dodać sklep do Diip.pl?

Aby dodać Twój sklep do portalu Diip.pl należy w pasku menu wybrać opcję: Diip lub w stopce strony "dodaj sklep" - następnie zostajesz przekierowany do opcji wybrania planu i pakietu dla firmy. Pakiet free gwarantuje Twojemu sklepowi 3 ogłoszenia bezpłatnie.

Jak promować produkt/usługę w Diip.pl?

Po bezpłatnym dodaniu Twojego produktu lub usługi możesz przejść do zakładki moje konto, gdzie możesz promować, edytować lub usunąć ogłoszenie.

Jak promować sklep w Diip.pl?

Prowadząc sklep internetowy, który dodajesz do Diip.pl masz możliwość skorzystania z planów dla sklepów. Przejdź do zakładki "Diip" w menu lub kliknij "dodaj sklep".