Inwestorzy Diip.pl

Dlaczego warto korzystać z portali pożyczek prywatnych podczas poszukiwań pożyczek?

Diip.pl to jedyny w Polsce portal pożyczkowy, który powstał aby połączyć w łatwy i szybki sposób zarówno osoby zainteresowane pożyczkami bez BIK, pożyczkami pod zastaw nieruchomości, upadłością konsumencką, oddłużaniem, kredytami na spłatę chwilówek jak również kredytami na konsolidację zobowiązań – oraz inwestorów, którzy zostają przez nasz portal weryfikowani. Każdy inwestor musi wykupić odpowiedni pakiet udogodnień oraz udowodnić swoją rzetelność i realność.

Jak możemy Ci pomóc?

Z wielu źródeł docierają do nas informację, iż wiele osób poszukuję pożyczek bez BIK, jest zadłużonych i nie widzi innego wyjścia z problemów finansowych. Na przeciw takim problemom stanął portal Diip.pl. Jak to działa? Najprościej rzecz biorąc: jeśli kiedykolwiek słyszałeś, a może nawet korzystałeś z portalu OLX, to działa to podobnie. Dodajesz ogłoszenie pożyczkowe lub inwestorskie i oczekujesz na odpowiedzi użytkowników. Dlaczego my? Każde ogłoszenie i każdy inwestor jest przez nas weryfikowany, na podstawie sztucznej inteligencji i wielu baz danych weryfikujemy osobę, która udzieli Ci pożyczki. 

Co dalej?

Nie ma przedpłat, polis, ubezpieczeń, ani niczego podobnego! Jeśli, któryś klient otrzyma taką propozycję, prosimy o wiadomość. Każde nawet jedno takie zgłoszenie inwestora oraz potwierdzenie takiego działania, od razu dyskwalifikuje taką osobę. Inwestor zostaje wykreślony na stałe z naszej listy zaufanych podmiotów. Nie jesteś pewien czy dany inwestor jest rzetelny? Napisz do nas – odpowiemy w ciągu maksymalnie 12 godzin. 

Masz ochotę sprawdzić portal bez zobowiązań? Dodaj ogłoszenie.

Sam chcesz zostać inwestorem? Przejdź do zakładki: Dla Inwestorów

O autorze

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

◦Diip.pl - Portal pożyczek prywatnych, pod zastaw nieruchomości, upadłość konsumencka, oddłużanie, kredyty na spłatę chwilówek, konsolidacja chwilówek
◦Ocena: 4.9/5 z 91432 Opinii naszych Klientów w sprawie konsolidacji chwilówek, upadłości konsumenckiej, oddłużania