Akcja Diip.pl i Conectum Finanse

Rok 2022 bez przedpłat
za kredyty i pożyczki.
Akcja Diip.pl
z Conectum Finanse

Szukasz finansowania?
Kredyt? Pożyczka?
Nie dokonuj przedpłat przed uzyskaniem środków!

Co raz częściej słyszymy i czytamy o naciąganiu nieświadomych klientów na przedpłaty, polisy ubezpieczeniowe czy inne podobne koszty przed uzyskaniem finansowania.

Diip.pl jako portal opiniotwórczy wychodzi z akcją “pożyczka bez przedpłat”. Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy przed uzyskaniem finansowania. Nie uzyskasz ani pożyczki a jedynie stracisz pieniądze.

Często zdarza się, że na różnych grupach na Facebook’u czy pod ogłoszeniami na portalach ogłoszeń, odpowiadają osoby, które oferują pożyczki bez żadnych zabezpieczeń, w mniejszych czy większych kwotach – jednak warunkiem ich udzielenia jest wcześniejsza wpłata, nazywana np. polisą ubezpieczeniową lub podobnie.

Odpowiedzi te są często pisane łamaną polszczyzną, przez Google Translator, konta są niewiarygodne, maile pochodzą od osób z zagranicy. Ostrzegamy – nie dokonuj żadnych wpłat takim osobom.

Umowy, które wysyłają te osoby są nieprawdziwe, często niezgodne z prawem, a nawet tłumaczone w translatorze.

Dlaczego nie korzystać z takich usług i nie dokonywać przedpłat?

Bo nigdy nie uzyskasz pożyczki, a oferty to zwykłe oszustwa i wyłudzenie pieniędzy. Zostaniesz bez pieniędzy i bez pożyczki, na Facebooku najczęściej będziesz zablokowany a pieniędzy nie odzyskasz.

Co zatem zrobić jeśli koniecznie chcesz uzyskać finansowanie?

Korzystaj jedynie z zaufanych firm, inwestorów czy funduszy. Jak znaleźć odpowiedni fundusz? Na Diip.pl posiadamy jedynie zweryfikowane firmy. Na rynku obecnie produkt pożyczkowy bez weryfikacji baz dłużników praktycznie nie istnieje. Zatem wyszukiwanie na siłę pożyczek i dokonywanie przedpłat, to strata pieniędzy i brak perspektyw na uzyskanie kredytu czy pożyczki. Musisz pogodzić się z tym, że takiej pożyczki nie dostaniesz.

Co mogę zrobić, żeby wyjść z długów bez kolejnej pożyczki?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest szukanie dodatkowych środków finansowych w swoim raporcie BIK! Co to oznacza? Zgodnie z wyrokiem TSUE masz możliwość odzyskania pieniędzy za wcześniej spłacone kredyty i pożyczki, za pożyczki i kredyty konsolidowane. Jak uzyskać dodatkowe środki? Na rynku pojawiło się wiele firm, które odkupują tzw. zwroty prowizji, oczywiście pobierając przy tym wynagrodzenie dla siebie. Często niemałe.

Możesz oczywiście próbować odzyskać prowizję. Poniżej ważne dokumenty:

Istnieją jednak podmioty, które dokonają zwrotu prowizji w całości dla Ciebie, bez wynagrodzenia za uzyskanie finansowania. Jednym z nich jest Conectum Finanse. To najpopularniejsza firma oddłużeniowa w Polsce.

Jak działa oddłużanie?

Oddłużanie, to proces polegający na redukcji lub CAŁKOWITYM UMORZENIU DŁUGÓW. Czy warto zainwestować w taki proces? Oczywiście. Bez ryzyka utraty pieniędzy możesz uzyskać nawet całkowite oddłużenie, dodatkowe środki z Twojego BIKu. Conectum dla swoich klientów przygotowuje dokumenty na darmowy zwrot prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę lub konsolidację kredytu/pożyczki. Otrzymujesz 100% zwrotu prowizji. Inne firmy pobierają nawet 50% wynagrodzenia. W Conectum dostajesz całość na Twoje konto. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Podsumowanie.

Czy warto zamienić poszukiwanie pożyczki, dokonywanie przedpłat przed uzyskaniem finansowania na prosty, przejrzysty proces oddłużania, dzięki któremu:
1. wyjdziesz na finansową prostą
2. zmniejszysz obciążenie Twojego budżetu
3. uzyskasz dodatkowe środki
4. odzyskasz spokojny sen
5. zakończysz ten trudny okres w życiu

Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta i oczywista.

Jak skontaktować się z Conectum?

  1. Napisz na pomoc@conectum.pl
  2. Zadzwoń pod numer: 731 306 481
  3. Odwiedź stronę internetową: www.conectum.pl
Oddłużanie, kredyt oddłużeniowy: Conectum.pl

O autorze

Related Post

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
1 rok temu

Coż człowiek w potrzebie robi rozne glupie rzeczy. Ja raz sie nabrala juz tego bledu nie popelnie.

Karolina
1 rok temu

Taka jest prawda. Czytam na grupach na fb jak osoby, które ledwie mówią po polsku wysyłają wiadomości czy piszą posty o tym, że udzielą pożyczki, wystarczy wpłacić 1000 zł i podpisać umowę pisaną “po chińsku”. Ale niestety dużo osób nadal w to wierzy i płaci. Świetna akcja! Może zadziała.

2
0
Tu możesz zadać pytanie do sprzedającego.x